קורס אינדיזיין ואילוסטרייטור סרטון הסבר

קורס אינדיזיין ואילוסטרייטור סרטון הסבר כל מה שרציתם לדעת על עולם העיצוב גרפי הרב תחומי ובמיוחד בתוכנות לעיצוב  גרפיקה ממוחשבת  קורס אינדיזיין ואילוסטרייטור כולם יודעים שחשוב ללמוד מקצוע טוב, מקצוע מכבד, שתלמדו ממש לעבוד טוב כשתתקבלו למקום עבודה, כששומעים את הביטוי של “לימודי עיצוב גרפי” חושבים, אהה, סתם ללמוד איך להפעיל פוטושופ, לצייר כמה קווים ולהשתמש בכמה תמונות ולקשקש עליהם, נו מה כל כך קשה, קצת קשקושים גם בתוכנת האילוסטרייטור, וואו תוכנה וקטורית, הנה נוסיף טקסט צבעוני וזהו יש לי לוגו, אפשר למכור את זה ללקוחות. זהו שזה לא עובד ככה, לקוחות היום ברובם מבקשים לראות תיק עבודות לפני שמזמנים גרפיקאי לראיון עבודה, ולא כל תיק עבודות מתקבל, יש לקוחות עם דרישות גבוהות ויש עם דרישות סבירות, אבל כאנשי מקצוע אתם חייבים לדאוג שיהיה לכם תיק עבודות טוב ומקצועי ואת זה תשיגו בלימודי עיצוב גרפי.

קורס אינדיזיין ואילוסטרייטור איך לעבוד על תיק עבודות מקצועי

קורס אינדיזיין ואילוסטרייטור סרטון הסבר לימודים לתעודה מקצועית ותיק עבודות שיפתח לכם דלתות לתעשייה שצמאה לידיים עובדות  הדרכות פרטיות ואישיות עם מורים פרטיים  וכל זה מהבית לימודי תעודה מקצועיים בלימודי עיצוב גרפי, דבר ראשון תלמדו כלים, מדובר גם בכלים של הרוח, מחשבתיים שקשורים יותר לפיתוח החשיבה הגרפית, הבנה של תהליכים גרפיים בשביל ליצור כל מוצר ומוצר כמו לוגו, ניירת משרדית אתר אינטרנט, באנרים וכו’, תלמדו מושגים רבים בעיצוב גרפי כמו קומפוזיציה נכונה, לדעת למקם את האלמנטים הגרפיים כמו טקסט תמונה איור וכו’ במיקום מתאים שיוכלו ביחד להעביר מסר חד וברור לצופה. תורת הצבע, להבין את משמעויות הצבע בעיצוב איך בעזרת הצבע הנכון ניתן להעביר מסר חד ברור לצופה ועוד הרבה מושגים אחרים.

קורס אינדיזיין ואילוסטרייטור תיק עבודות מקצועי יכול לפנות לכמה תחומים, השאלה היא במה רוצים להתמקצע, לאיזה תחום רוצים לפנות, אם ברצונכם להתמקצע בתחום הפרינט, הדפוס, לוגו, כרטיסי ביקור, נייר מכתבים מעטפות, מזכרים פליירים, ספרים חוברות קטלוגים שעימדתם באינדיזיין וכו, אז תדאגו שתיק העבודות שלכם יהיה בנוי מהמוצרים הללו, ובחרו כמובן את העבודות הכי טובות שלכם.

צפו בסרטוני הסבר בעברית פשוטה כדי לתת לכם  את כל הפרטים על הנושא הזה  אם אתם מכוונים לכיוון האינטרנט, תדאגו שתיק עבודות שלכם יהיה כמובן דיגיטלי, מאוד טוב לראות אתר במיוחד שלכם שבו מוצגות העבודות שלכם, באנרים בפלאש, באנרים סטאטיים בפוטושופ, דפי נחיתה בפלאש או פוטושופ, אתרים שעיצבתם, אפליקציות שעיצבתם, לוגואים, ציורים דיגיטליים וכו, את העבודות אתם אמורים לעשות כפרוייקטים במהלך לימודי עיצוב גרפי שתעברו, יהיה לכם להתייעץ עם מי שתרגישו לנכון, תלמידים שלומדים אתכם, המורים שמלמדים אתכם, כל פרויקט שאתם מקבלים תדאגו לעשות אותו על הצד הטוב ביותר ותשתמשו בכל הידע שקיבלתם במהלך לימודי עיצוב גרפי, כי זה חשוב גם ליישם ולא רק ללמוד. תוכלו לבדוק גם במכללות און ליין שמעבירות לימודי עיצוב גרפי באמצעות מורה מקצועי ומומחה.

 סרטון הסבר איך עושים מעצבים גרפיים  אפקטים  בעיצוב גרפי מדהימים בתוכנות פוטושופ – אילוסטרייטור – אינדיזיין – מומלץ לצפייה

בקרו אותנו באתר וצפו איך ללמוד מהבית לימודי תעודה בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת https://onlinegraphic.co.il/

סרטון הסבר איך עושים מעצבים גרפיים  אפקטים  בעיצוב גרפי מדהימים בתוכנות פוטושופ – אילוסטרייטור – אינדיזיין – מומלץ לצפייה

בקרו אותנו באתר וצפו איך ללמוד מהבית לימודי תעודה בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת https://onlinegraphic.co.il/

מה זה תוכנת אינדיזיין

אינדיזיין